Magický kruh, který léčí a značí nekonečnost života.

Mandala pochází z východu, je to symbol rovnováhy. Vyskytuje se ve všech dobách, kulturách a náboženství po celém světě. S mandalou nemusí pracovat pouze duševně nemocní lidé, ale také lidé, kteří vnitřně touží po sebepoznání.

Určitě si vzpomínáte na základná školu, kde byl předmět výtvarná výchova. Všichni jsme si tím prošli, ale někdo z těchto hodin nemusí mít dobré zážitky. Někdy se bohužel může stát, že paní učitelka pronese větu „neumíš malovat“ a to se s člověkem od té doby táhne až do dospělosti. Tam si možná uvědomí, že to není až taková pravda, že to bylo pouze vnímání učitele.

Jestli zvažujete myšlenku začít malovat, tak malování mandal je jeden z nejlepších začátků, protože se to nedá pokazit. Po čase během tohoto kreslení přestanete vnímat svět okolo a plně se vnoříte do této činnosti. Pomůže vám to odpočnout si od běžných starostí a vyjádřit potlačované emoce.

Najděte v sobě vnitřní klid a harmonii. Barvy které zvolíte, tvary a obrazce, které vyberete ukrývají v sobě sílu a ta je nepřetržitě vysílána do prostoru. 

Léčivé mandaly - 30 mandal pro zdraví a pohodu, nasenakladatelstvi.cz, 449 Kč

 

  6:00,  aktualizováno  24. března 18:16