Vonné esence a energie, která vyzařuje z kamenů vytváří příjemnou atmosféru

Propojení přírodních živlů a člověka je známé už mnoho let a je krásné sledovat, že lidé se těmito věcmi zabývají víc a víc. Pak mohou vzniknout krásné spolupráce, které vás pohladí na duši!

Představte si, že sedíte na pláži, sledujete západ slunce, poslední sluneční paprsky vás hřejí na kůži a vy si užíváte pohodovou atmosféru. Tento zážitek může prožívat každý den s náramky SPIRIT BEADS & Yasminky olejíčků z pohodlí vašeho domova.

Síla, energie

Esencialní olej:Tymián

Kameny: Láva, hematit, křišťál, granát

Tymián v nás harmonizuje mužskou energii, pomáhá proti smutku a strachu. Dodává duši a tělu odvahu, sílu a kuráž, kterou všichni někdy potřebujeme.

Únava

Esenciální olej: cedr atlaský

Kameny: Láva, granát, křišťál

Dřevitá vůně cedru, výborně pomáhá při únavě a navrací energii po dlouhodobých nemocech. Jeden z nejlepších kamenů na kombinaci s tímto olejem je granát, který daruje životadárnou energii.

Odolnost, imunita těla i duše

Esenciální olej: citronový eucalyptus

Kameny: Láva, křišťál, mechový achát, citrín

Eucalyptus, jehož vůně je svěží a má podtóny citrusů chrání před virovým onemocněním a podporuje energii Čchi, která podporuje imunitu našeho těla. Láva v sobě ukrývá mnoho energie a pomáhá při uzdravení.

Partnerství

Esenciální olej: ylang ylang

Kameny: Láva, granát, ametyst, růženín, karneol

Ylang ylang olej má svou specifickou vůni, ve které se mísí sladké, hořké a dřevité tóny. Nosí v sobě energii lásky a pochopení, takže je ideální na svatební rituály a líbánky. Krásně k tomu ladí růženín, kterému se říká kámen srdce.

Ochrana

Esenciální oleje: cistus ladanifera

Kameny: Láva, tygří oko, křišťál

Cistus ladanifera dokáže harmonizovat emoce a chrání před negativními vlivy a jak se říká „energetickými upíry“. Výborně s tím ladí tygří oko, které se používá jako talisman proti nepřátelským myšlenkám.

Spánek 

Eseneciální olej: Neroli

Kameny: Láva, křišťál, ametyst, lepidolite

O neroli se říká, že je to vůně princezen a poprvé ji použila princezna z Florencie. Uvolňuje přemýšlení, pomáhá při nespavosti a úzkosti, je to jeden z nejvýše vibračních olejů. Kámen lepidolite krásně pročisťuje mysl a je ideálním pomocníkem při nespavosti.

 

Křišťál je jeden z nejuniverzálnějších kamenů, kterým nic nemůžete pokazit! 

  10:22,  aktualizováno  24. března 18:14