Naslouchejte svému tělu a harmonizujte ho

V každém lidském těle je přes 88 000 čaker, ale většina zná pouze základních 7 (kořenová, sakrální, solar-plexus, srdeční, krční, čelní temenní). Čakry jsou energetická místa v těle (rotující víry), které nás velice ovlivňují.
Jakmile se některá čakra zablokuje, nastávají zdravotní nebo psychické problémy a mělo by se začít pracovat na jejím odblokování, protože když čakry správně fungují, tělo je v harmonii a vše funguje, jak má. Mnohdy se čakry zablokují v těžkém životním období, nevzniká to ze dne na den, takže i na odblokování je potřeba více času. A nebojte se požádat o odbornější pomoc, pokud máte pocit, že je vaše tělo v nerovnováze.

Každá čakra má také svou specifickou barvu, nacházejí se podél páteře a vypadají jako lotosové květy. V každodenním životě můžete harmonizovat čakry třeba pomocí jógy.

Energie, která všechny čakry probouzí se jmenuje kundalini, také se označuje jako hadí síla.

Náš tip: Zkuste vykládací karty čaker, které vám přináší svět jasnosti a uvědomění do vašeho života. Balíček obsahuje 36 karet a průvodce, ve kterém je vyobrazeno sedm hlavních systémů čaker spolu se Soul Star a Earth Star čakrami. Tyto dva systémy čaker jsou tím, co činí zmiňovaný balíček jedinečným, protože nabízejí hluboké propojení a rozšířené povědomí o každé situaci ve vašem životě. 

Čakry - vykládací karty, nasenakladatelstvi.cz, 399 Kč

  7:00,  aktualizováno  24. března 18:13