Osvoboďte se v noci od oblečení, které nosíte celý den, a nechte vaši pokožku dýchat a regenerovat.

Spánek je velmi příjemná činnost, kterou trávíme nezanedbatelnou část našeho života. Přemýšlela jste ale někdy nad tím, že to, v čem spíte, může ovlivnit kvalitu vašeho spánku? Dáváte přednost tričku, pyžamovému setu nebo noční košili? A zkoušela jste někdy spát jen tak, nahá? Ptáte se, proč byste mělá? Budete se možná divit, ale těch důvodů je několik! Jdeme na ně.

Zkuste to, je to jen o zvyku. Bojíte se, že by vám byla zima? Nemusíte! Tělo je schopné se adaptovat a proti chladu bude bojovat. Navíc pokud je vám zima, tělo vydává energii na své zahřátí a vy tak spalujete víc kalorií, metabolismus se zrychluje, takže ve spánku hubnete! Kromě toho se také regeneruje vaše pokožka. Pokud snížíte díky spaní bez oblečení vaši tělesnou teplotu, uvolňuje se melatonin a růstový hormon, které mají na svědomí uvolnění a regeneraci organismu, a hormon štěstí endorfin.

Mezi další argumenty pro spaní v rouše Evině patří také skutečnost, že kalhotky nebo i jiné oblečení, v němž spíte, vás může i nevědomky škrtit, a navíc brání správnému krevnímu oběhu. Ještě vám to nestačí? Přihodíme také prevenci infekcí! Tím, že spíte nazí, se méně potíte, a zároveň může vaše tělo (konkrétně vaše intimní partie) naprosto volně dýchat, čemuž oblečení brání. Tak co, přesvědčili jsme vás, abyste to aspoň zkusila?

Přejeme vám sladké sny!