Luxusní gala večer plný omamné vůně La vie est belle francouzské značky se pořádal v Chateau St. Havel v Praze.

Vůně La vie est belle, kterou společnost Lancôme uvedla v roce 2012, zachycuje ženskost se svobodnou duší a plným srdcem. Julia Roberts dokonale ztělesňuje tuto první gurmánskou kosatcovou vůni  pro ženy, které ve stále větším počtu vítají tuto novou vizi štěstí. La vie est belle znamenala legendu už od svého uvedení na trh.

 

Být šťastný a žít život podle svých představ je velké tajemství krásy. Krása vyzařující zevnitř je vidět i navenek,

a proto je důležité se v první řadě cítit dobře,“ uvedla Dagmar Havlová. Lancôme je značka plná optimismu, pozitivního přístupu, francouzské krásy, elegance a ženskosti. Jak již říkal její zakladatel Armand Petitjean: „Ženy přicházejí do Lancôme, aby byly krásnější, ale odcházejí šťastnější.“. Této filosofie se značka drží již od roku 1935 a letos oslavuje zejména štěstí sdílené, které bylo hlavním tématem večera. „Koho jste dnes udělali šťastným?“ – to byla nejčastější otázka moderátorky večera Gábiny Partyšové. Poslíčci štěstí roznášeli vzkazy, které si mezi sebou posílali sami hosté. Mohli tak potěšit někoho dalšího přímo na akci, nebo se v koutku se zvukovou instalací podělit

o svůj vlastní příběh štěstí.

Ve stanu ikonických produktů v zahradě si každý mohl vyzkoušet největší bestsellery značky – pleťové sérum Advanced Génifique, make-up Teint Idole Ultra Wear, řasenku Hypnôse nebo fantastický parfém La vie est belle, který je třetím nejprodávanějším ženským parfémem na světě.

Mladý a nespoutaný DJ & saxofonista Saxofrancis svými živými vstupy vévodil afterparty  až do ranních hodin.

 

  0:01,  aktualizováno  24. března 2019 14:23