Cítíte unavení a bez energie? Tak to je ten pravý čas zpomalit! Udělejte si pro sebe ten nejkrásnější konec dne.

Čas od času je důležité si říct stop a udělat si přestávku. Večery, kdy se velmi pozvolna střídá zima s jarem jsou k relaxaci ideální. Vybrali jsme, co zaručeně pomáhá nám:

Světlo a vůně

Vůně mají neskutečnou moc působit na naši psychiku a stejně tak i světlo. Zhasněte a nechejte na sebe působit jen mihotání a teplé světlo svíček. Ideální a neškodící zdraví jsou svíčky z přírodních vosků, např. včelího, sójového. Když se k tomu ještě přidá dokonalá uvolňující vůně - například levandule, růže nebo jasmín, budete se hned cítit lépe. Úžasné jsou

Účinná aromaterapie

Výborné jsou i aroma spreje, měly by ale být v bio kvalitě. My nedáme dopustit na přírodní Rest and Relax od Puressentiel. Obsahuje 12 esenciálních přírodních olejů a už jedno stříknutí do vzduchu provoní místnost a zklidní vás. Navíc se po tomto spreji krásně usíná.

Uvolnění z rostlin

Na napětí v těle a na stres skvěle funguje také Bachovy květové esence. Jedná o speciální květinovou terapii, kdy na každou emoci působí výtažek z jiné rostliny. Pokud rychle potřebujete z těla uvolnit stres, sáhněte po antistresových kapkách nebo rychle působí kapky SOS či Urgency. Pokud potřebujete znovudobít energii, pomůžou Bachovky Energie. Kapou se buď pod jazyk nebo jsou i v praktičtějším balení ve lahvičče s sprejovým dávkovačem. Zakoupíte je na internetu, ve specilizovaných prodejnách nebo v bio obchodech, či u terapeutů Bachovy terapie, kteří vám "Bachovky" můžou namíchat i na míru.

  9:55,  aktualizováno  24. března 2019 16:06