Dva dny volna, kde by je nemiloval? Využijte je k nabití nové energie. Víme, jak na to:

Zapomeňte na úkoly a starosti

Pořád si v hlavě přemítáte, co všechno ještě musíte v následujících dnech udělat, stihnout? Tak teď si od toho udělejte volno. Sepište si všechny úkoly na papír nebo do poznámek v mobilu. Když je budete mít černé na bílém, tak na ně nezapomenete a právě teď je můžete pustit z hlavy!

Přeprogramujte myšlenky

Vydejte se na procházku, na jógu nebo si jděte zaběhat. Teploty jsou pro pobyt venku ideální a když v těle rozproudíte endorfiny, vyčistíte si hlavu a budu se hned cítit lépe. Každá starost jako by se mazala zmizíkem.

Relaxujte

Tělo odpočinek potřebuje. Takže pokud se vám sportovat nechce, za každou cenu se do toho nenuťte a poslouchejte, co vám říká. Není na škodu se někdy i celý den proválet v posteli, dívat se oblíbené seriály, číst si nebo se třeba naložit do vany a udělat si malé domácí lázně.

Zkuste aromaterapii

Vůně dokážou ovlivnit naši psychiku a přispívají k celkové pohodě. Nejzdravější způsob vnímání vůní je přes sonický difuzér, který jemně rozptyluje vodu na vodní mlhu s vůní. Používají se k tomu éterické olejíčky, které by měly být v bio kvalitě. Můžete je použít už namíchané směsi - např. na podporu dobré nálady nebo si jen tak jednodruhové olejíčky. Například levanduli nebo pomeranč.

Nebojujte se strachem

Mnoho lidí má zbytečné starosti už dopředu. Vždy myslete na to, že 99% věcí, kterých se báli, se nikdy nestalo. Myslete pozitivně. Pozitivní myšlenka přitahuje to dobré.

  11:56,  aktualizováno  16:05