Nekonečné léto celou zimu!

Léto nám skončilo rychle a už teď se určitě všichni vracíme do vzpomínek, kdy nám na tělo dopadaly paprsky slunce a bylo krásně teplo. Přišla ale taková zima, že všechno nastřádané teplo, zmizelo a zima se nám vkradla skoro až do kostí.

Určitě by bylo nádherné letět na dovolenou do teplých krajin a prohřát se, ale spousta z nás tuto myšlenku hned zavrhne a i když  nechce, radši se navleče do huňatého svetru. Nemusíte smutnit i v zimě vám může být teplo a nemusíte kvůli tomu chodit do tělocvičny.

Zavolejte kamarádce a jděte od sauny! Krásně si odpočnete, naberete síly a navíc pravidelné saunování má blahodárné účinky na vaše tělo.

Jaké to jsou?

Krásná pleť

Díky pravidelné návštěvy sauny budete mít pleť jako satén a nemusíte k tomu mít drahé krémy. Zvyšuje se hydratace, regenerace, svaly se probudí k životu, tím se začnou živiny lépe dostávat ke kožním buňkám a to má za následek vyhlazení jemných vrásek. Intenzivní pocení zas čistí pleťa odplavují se z ní bakterie a nečistoty.

Veselá nálada

Podzim a zima nejsou moc pozitivní měsíce. Hodně lidí má z pochmurného počasí i pochmurnou náladu. Zvyšující se teplota v těle vytváří serotonin, který přispívá k dobré náladě a pocitu štěstí. Také se vyplavují endorfiny, které vaši šťastnou náladu ještě podpoří.

Konec viróz

Jestli vás každoročně trápí opakující se virózy, sauna rozhodně stojí za vyzkoušení. Vysoká teplota podporuje bílé krvinky, které bojují s viry a infekcí. Pomáhá uvolňovat ucpané nosní dutiny, takže rýma už nebude mít šanci!

  8:58,  aktualizováno  24. března 2019 14:35