Milujete knihy a přemýšlíte, do jakého dalšího příběhu se ponořit?

S jarem přichází na knižní trh opravdu hodně novinek, takže se vám nejen v nich pomůžeme zorientovat a vybrat si ty nejzajímavější.

Květy slunce, Rupi Kaur


Milujete moderní poezii kanadské spisovatelky Rupi Kaur, která si podmanila celý svět svou básnickou sbírkou Mléko a med? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Letos vyšla nadějné poetce další kniha, Květy slunce. Už jste ji četli?

 

349 Kč

Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho, Jan Stocklassa


Kniha od novináře Jana Stocklassy vychází z dokumentů sesbíraných samotným Stiegem Larssonem a věnuje se tématu atentátu na známého švédského premiéra Olofa Palmeho z roku 1986. A protože do zpracování velkého projektu vstoupila Larssonova smrt, ujal se sesbíraných materiálů (mimochodem ve 20 krabicích) novinář Stocklassa. Ten čtenářům předkládá Larssonovu teorii, která je tak napínavá a dechberoucí, že občas budete zapomínat na to, že se opravdu jedná o investigativní žurnalistiku, a ne smyšlený krimi román.

399 Kč

Remade, Alex Scarrow


Hlavními hrdiny sci-fi příběhu Remade jsou sourozenci Leon a Grace, kteří se přestěhovali do Londýna. Tam z Afriky přichází neidentifikovatelný virus, jehož působením se lidé před zraky Grace a Leona mění v kapalinu. Během měsíce od příchodu viru mu podlehnou všechny organismy. Ale to není všechno…přežít je jen začátek. Jak bude jejich napínavý příběh pokračovat? Dočtete se v žhavé novince!

399 Kč

Dětské zoubky, Zoje Stage


Napínavý až mrazivý román Dětské zoubky popisuje komplikovaný vztah Suzette, které se nedaří najít cestu ke své dceři Hanně. Ta s ní odmítá mluvit a Suzette cítí, že ji dcera nenávidí. U manžela ale podporu nenachází, protože s ním Hanna normálně komunikuje. Opravdu se může dítě k vlastní matce chovat tak, jak Suzette popisuje? Krutě a nenormálně? A jak vše skončí? Garantujeme vám, že knihu budete číst opravdu jedním dechem až do konce, který vás nenechá chladné!

399 Kč

Umění žít, Thich Nhat Hanh


Chcete pochopit sama sebe a svět, v němž žijeme? Pak je pro vás tato kniha od jednoho z nejváženějších duchovních vůdců dnešního světa jako dělaná. Zenový mistr Thich Nhat Han zde představuje, jak prostřednictvím sedmi transformačních meditací dosáhnout umění žít v bdělé pozornosti. Právě ta nám totiž pomáhá odpovědět si na otázka týkající se nás, našeho života, světa a dosáhnout štěstí a svobody. Učí nás, jak čelit i těm méně příjemným životním situacím s radostí a zvědavostí.

299 Kč