Tyhle knihy teď přesně potřebujete číst!
Už dlouho jste nečetli knihu, která by vás vážně zaujala tak, že byste se od ní neodtrhly? Nebo která by vás rozesmála či pohladila na duši? Je čas to napravit. Připravili jsme pro vás přehled 4 knih, které to dokážou. Jste zvědavé?

Saturnin, Zdeněk Jirotka

Ano, tohle je česká klasika, která nikdy neomrzí. I po tolika letech od prvního vydání, konkrétně 76, vás budou bavit příběhy potrhlého sluhy Saturnina a jeho pána Jiřího Oulického. Nesmrtelná je scénka s házením koblih ve vážené restauraci. Taky si to občas představujete? Zn.: bránice posílena.

Láska a gelato, Jenna Evans Welch

Tahle milá knížka vás přenese zpátky do léta, do nádherného Toskánska, a ještě hezčí Florencie, až se vám skoro nebude chtít knížku dočítat. Hlavní hrdinka šestnáctiletá Lina tráví nedobrovolně prázdniny ve Florencii u svého otce, ale místo navštěvování památek pátrá po skutečnosti a do toho se tak trochu zakouká do kluka od vedle. Přiznáváme, že příběh je sice poměrně jednoduchý, romantický a někdy drobátko předvídatelný, ale zároveň je tak milý a pohodový, že se přesně hodí k nadcházejícímu podzimu.

 

  7:58,  aktualizováno  24. března 2019 14:39