Krásné diáře a ještě mnohem více najdete na presco.cz

DARA ROLINS – ROK PODLE DARY 2020

Externí obrázek


Se zpěvačkou a výjimečnou osobností Darou Rolins vydáváme již počtvrté diář s názvem ROK PODLE DARY. Je plný autorčiných postřehů, zamyšlení a návodů, třeba jak si správně přát, jak věřit v zázraky, věřit sám sobě, jak si vážit všeho, co život přináší, jak zvolnit nebo naopak dobít baterie. Texty jsou provázené atraktivními snímky a originálními ilustracemi. V diáři najdete také recepty na oblíbené pokrmy, dostatek místa pro vlastní poznámky a přehledné kalendárium. Nechybí ani nepostradatelné zrcátko či sada motivačních samolepek.

KATEŘINA WINTEROVÁ – ZÁBAVNÝ KALENDÁŘ

Externí obrázek


Novinkou v naší nabídce tematických diářů je netradiční a originální ZÁBAVNÝ KALENDÁŘ Kateřiny Winterové. Oblíbená autorka kuchařek a moderátorka pořadu Herbář křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Svou originální verzí potěší hlavně milovnice bylinek, starých časů a krásných botanických ilustrací. Kateřina posbírala dobové texty, staročeské pranostiky a tradice a doplnila je o vlastní postřehy z přírody a zážitky. Její láska k zahradě, životu a kráse zašlých časů je znát z každé stránky.

JANA LEBLANC A MARTINA PAVLOVÁ – MÓDNÍ DIÁŘ

Externí obrázek


Trojici diářů doplňuje MÓDNÍ DIÁŘ, který vznikl ve spolupráci s novinářkou Janou LeBlanc a ilustrátorkou Martinou Pavlovou po úspěchu Zápisníku milovnice knih z dílny stejných autorek. Je koncipován nejen jako diář na celý příští rok, ale především jako velký módní průvodce napěchovaný informacemi a tipy, jaké oblečení se hodí pro různé postavy, jak najít „své“ materiály a barvy, jak poznat kvalitní oděv, s čím ho sladit, jak sestavit nadčasový šatník či jak oživit ten stávající. Nepostradatelný rádce do každé kabelky!

Více na www.pg.cz

  11:41