Už žádné počítání oveček do pěti do rána

Také často ulehnete do postele vyčerpaní, ale po pár hodinách převalování nemůžete usnout? Jste naštvaní sami na sebe, začne vám být teplo, všechno vás lechtá a nakonec se rozhodnete počítat ovečky, což vůbec nepomůže? Máme pro vás pár rad!

Cvičení a čerstvý vzduch


Jestli jste celý den zavřeni v kanceláři, nebo ve škole a pak se pouze přesunete domu, kde vás také čekají povinnosti, tak je pravděpodobné, že trávíte málo času venku. Procházka na čerstvém vzduchu vám pomůže, nebo zařaďte do svého týdne třeba pár hodin cvičení a uvidíte, jak se vám bude krásně spát.

Tričko, Show Off Cropped Women's Tee, Puma, 999 Kč

Čaj na spaní


Než přistoupíte k drastičtějším metodám, vyzkoušejte čaje na spaní. Dokáží krásně navodit pocit unavenosti a uklidnit vás. Můžete ho popíjet i v průběhu dne, protože pomáhá od bolesti hlavy, uvolňuje napětí a zahání migrény. Také doplníte zásobu tekutin a jak víte, tekutin není nikdy dost.

Čaj na spaní, Welleco Beauty Sleep Set, ingredients-store.com, 2 100 Kč

Čtěte


Někteří nemohou spát, protože se jim toho v hlavě odehrává tolik, že nedokáží přestat myslet. Kniha, která vás bude bavit a při které se dokážete vžít do děje, vaší hlavu zaručeně zaměstná a vy pak budete ulehat se správným pocitem.

Kniha, Okouzlující ženství, Helen Andelin, nasenakladatelstvi.cz, 399 Kč