Elektrická koloběžka Aligator Scooter Pro, která bude ideálním společníkem na cestu do práce, nákupy nebo jen tak pro zábavu. Složení a rozložení koloběžky je možné pomocí skládacího mechanismu za 2 sekundy.

Vybavená 350 W bezúdržbovým motorem s nímž vyvinete rychlost až 25 km/h. Baterie se nabíjí 3-4 hodiny a na jedno nabití projdete přibližně 25 km. Má 3 režimy pro omezení maximální rychlosti. Pomalý 8 km/h, střední 15 km/h a 25 km/h rychlý režim. Jízdu v tmě a za snížené viditelnosti umožňuje přední a zadní světlo, během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo. Koloběžka disponuje kotoučovou a elektronickou rekuperační brzdou díky které dobíjíte akumulátor. Maximální nosnost koloběžky je 120 kg.

Externí obrázek

350 W výkon a 3 režimy rychlosti

Výkonný elektrický motor umožňuje rychlou jízdu nejen po rovině. Pohodlné nastavení režimu rychlosti. Díky vysoké kapacitě baterie může koloběžka na jedno nabití ujet až 25 km. Bude jen na vás, který z režimů rychlosti si nastavíte. Pomalý 8 km/h režim, střední 15 km/h nebo rychlý 25 km/h režim.

Konstrukce s úctyhodnou nosností

Externí obrázek


Díky skládacímu mechanismu s aretací můžete koloběžku bez námahy složit a rozložit za 2 sekundy a pohodlně ji odnést v jedné ruce. Vezměte ji všude s sebou. Promyšlená konstrukce využívající leteckou slitinu hliníku, která umožnila zvýšit nosnost až na 120 kg při zachování velmi nízké hmotnosti - pouhých 13,9 kg.

8.5" pneumatiky

Externí obrázek

Unikátní konstrukce zajišťuje odpružení 8.5" perforovaných kol, které jsou zárukou pohodlné jízdy bez zbytečného rachocení. Jsou bezdušové, proto nedostanete žádný defekt a nemusíte je ani nahustit.

Sklopný stojan a bezpečné stupátko

Součástí koloběžky je i skládací stojan, který jednoduše složíte a zafixujete koloběžku v přirozené poloze. Je vybaven profilovaným pogumovaným povrchem, který zabraňuje sklouznutí boty, pomáhá bezpečnější jízdě a stabilnější kontrole.

Kotoučová nebo rekuperační brzda

Externí obrázek

Při jízdě můžete podle potřeby zvolit použití vysoce výkonné kotoučové brzdy nebo elektronické rekuperační brzdy. Levou rukou ovládáte zadní kotoučovou, pravou aktivujete přední elektronickou rekuperační brzdu. Při brzdění tato elektronická brzda přeměňuje pohybovou energii na elektřinu, která se používá na dobití baterie. Je dokonale ekologická, protože šetří mechanickou brzdu, eliminuje prach z obložení a také prodlužuje dojezd koloběžky.

Externí obrázek

LED světlomety

Přední a zadní LED světlomety zajistí bezpečnou jízdu za šera či tmy. Přední LED světlomet můžete podle potřeby aktivovat přímo z ovládacího panelu. U zadního LED světlometu si můžete zvolit, zda se má automaticky zapnout po stisknutí brzdové páky nebo zda má zůstat rozsvícený po celou dobu.

Externí obrázek

Mobilní aplikace

Pomocí zabudovaného rozhraní bluetooth rozhraní můžete koloběžku snadno propojit s mobilní aplikací, která zaznamenává vaše ujeté kilometry, aktuální stav baterie či přináší mnoho jiných funkci koloběžky. Vše budete mít na dosah ruky ve vašem zařízení.

Více info na www.aligator.cz nebo na www.electroworld.cz/aligator-scooter-pro-e-kolobezka

  14:29
Témata: LED