Jste zamilovaná až po uši a šla byste s ním až na kraj světa? A co on?

Nechává vás stále napjatou jako strunku

Je tak nepředvídatelný! Nikdy si u něho nemůžete být ničím jista: jakou bude mít zrovna náladu, jestli odpoví na vaše zprávy, kdy na vás bude mít čas. A vy jen neustále přemýšlíte, jestli jste něco neudělala špatně nebo čekáte, až se ozve. 

Nezajímá se o vás

Jasné znamení, že přemýšlí o vaší společné budoucnosti je, že chce o vás vědět každičký detail. Nemá to nic společného s přehnanou zvědavostí, ale s láskou a zájmem. Pokud se vás nikdy neptá na to, co vás baví, co jste dělala v minulosti, co vám dělá radost i jaké máte plány, berte nohy na ramena. 

Ozve se jen tehdy, když chce sex

Neslyšíte o něm celé dny, neodpovídá na vaše zprávy, ani nebere telefon. A pak najednou stojí večer u vás před dveřmi, dělá, že se nic nestalo a že hlasá, že po vás velmi touží. 

Říká, že nechce vázat

Mnoho žen si myslí, že muže předělá, i když už na začátku prohlásil, že chce volný vztah. "Zamiluje se a změní názor," často od nich slýcháte. Samozřejmě je možné, ale většinou tomu tak není. Muž, který je do ženy zamilovaný, takové věci neprohlašuje a naopak chce být s ní.

Na veřejnosti se k vám nehlásí

Přijdete na party k jeho kamarádům a představí vás jako kamarádku nebo jen vaším jménem, pak se od vás oddělí a celý večer vás nechá samotnou. Nechce se s vámi na veřejnosti vodit za ruku. Připadáte si prostě spíše jen jako jeho kamarádka, než jako partnerka. Pokud se vám to stalo už několikrát, vezměte nohy na ramena. Zasloužíte si lepší!

  15:19,  aktualizováno  24. března 2019 14:58