Na cvičení se vyplatí vyhradit pět dní v týdnu.

Intenzivní trénink vám zrychlí metabolismus. Tělo bude díky němu spalovat kalorie konstantně každý den. Každou sestavu si zopakujte vždy třikrát a poté si dopřejte minutovou pauzu.

Mrštná holubička

Stoupněte si s nohama u sebe a do každé ruky uchopte činku. Pomalu se předkloňte a levou nohu vytáhněte co nejvýš za sebe – s vašimi zády by měla tvořit přímku. Vraťte zpět a patnáctkrát zacvičte na obě nohy.

Výskok k nebi

Začněte výpadem, při kterém je vepředu levá noha. Pravou končetinou se odrazte od země a vyskočte. Až se budete vracet k zemi, myslete na to, že je třeba dopadnout do výchozí pozice. Vyskočte patnáctkrát a vyměňte nohy.

Pozdrav slunci

Zaujměte polohu pro kliky a do každé ruky si vezměte činku. Pokrčte pravou ruku a pomůcku veďte k hrudníku. Vytočte trup doprava a pravou paži táhněte co nejvýš. Stejnými pohyby se vraťte zpátky a takhle se protáhněte patnáctkrát na obě strany.

Jídelníček na měsíc

Každý den si smlsněte na něčem, co obsahuje omega-3 mastné kyseliny. Semínka chia nebo lněná semínka rozpumpují váš metabolismus. Nezapomínejte ale ani na příjem proteinu, ohlídá stálou hladinu cukru a vy nebudete unavená.

Banán, burák, máslo, energie…

Rozmixujte 90 g ovesných vloček, 2 lžíce burákového másla, 4 lžičky chia semínek, 2 lžičky medu, jednu lžíci vanilkového proteinového prášku, 250 ml mandlového mléka a celý banán. Nechte do druhého dne uležet v lednici a užijte si lahodný doping!

Luxusní snídaně

Povařte 125 g quinoy (merlíku čilského) a 125 g nakrájené okurky a vložte do mísy. Přidejte 85 g na kostičky nakrájené petržele, 85 g zelené cibule, lžíci nasekané máty a lžíci piniových oříšků. Zalijte lžící řeckého jogurtu, 2 lžičkami olivového oleje a šťávou z půlky citronu. Podle chuti dosolte a můžete jíst!

Sexy smoothie

Do mixéru vložte 250 ml kokosové vody, čtvrtku avokáda, datli bez pecky, lžíci vanilkového proteinového prášku, lžíci nesolených oříšků kešú, lžíci kakaového prášku, půl lžičky mořské řasy (spiruliny) a trochu skořice a ledu. Pořádně promixujte a připravený drink ozdobte čerstvým ovocem.