Jaro už je téměř za dveřmi, ale na horách pořád leží dostatek sněhu! UŽIJTE SI HO!

Láká vás ještě naposledy vyrazit na hory předtím, než si naplno začnete vychutnávat jarní počasí? Máme pro vás pár tipů, kde si užít poslední sníh!

Resort Sv. František, Erlebachova bouda


Existuje větší česká lyžařská klasika než Špindl? Ne! A právě tady, v jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna, najdete Resort Sv. František, který poskytuje ubytování ve dvou hotelech – Erlebachova bouda a Josefova bouda – a ve třech levnějších variantách – vila Tereza, pension David a pension Martin. V srdci resortu leží horská kaplička sv. Františka z Assisi. Až vás omrzí lyžování nebo procházky zasněženými horami, můžete si odpočinout v nově vybudovaném wellness v Erlebachově boudě. Kromě sauny tady najdete i bazén s protiproudem a dopřát si můžete i masáže. Prostě dokonalá zimní dovolená.


Jizerská vyhlídka


Užít si poslední letošní sníh můžete i v Jizerských horách, třeba v chatě Jizerská vyhlídka v Lázních Libverda. Ubytování na Jizerské vyhlídce uvítají hlavně ty z vás, které holdují horským vycházkám a běžkám, protože v okolí najdete mnoho skvěle upravených tras. Na své si přijdou ale i sjezdařky – lyžovat je možné na Tanvaldském Špičáku nebo i v Polsku – chata leží cca 30 minut od polských hranic. Chatu si můžete pronajmout celou, nebo se spokojit s pokojem pro dva. Jdete do toho?  8:58,  aktualizováno  30. března 14:03