Původní česká značka aktovek, batohů a školních potřeb BAAGL je na našem trhu relativně krátce, přesto už na sebe stačila upozornit nebývalou smělostí a vysokými ambicemi. Přesně v duchu svého motta „Vyrůstej s odvahou!“ se nebojí experimentovat, sází na kvalitu, ale také na neotřelost a originalitu.

Cílem značky BAAGL je od samých začátků nabízet širokou škálu kvalitních designových produktů s řadou vychytávek, které zvyšují komfort při nošení, pamatují na bezpečnost dětí a pečují o jejich zdravá záda. Nejnovější a dosud také nejrozsáhlejší kolekce pak posunuje cíle značky ještě výše: chce být oslavou silných osobností, sebevědomí, odvahy a inspirace.

Externí obrázek

Nebojte se udávat trendy

Nejúžasnější na celé kolekci výrobků této značky je, že nemusíte dělat žádné kompromisy! Ani jako rodič, který zodpovědně vybírá to nejlepší pro své dítě, ani jako ten, kdo hledá originalitu a výjimečnost. Vývoj a výroba jednotlivých produktů totiž klade důraz jak na vysokou funkčnost a kvalitu provedení, tak také na moderní designové prvky vycházející z aktuálních trendů, cool motivy, barevnost i nadčasovost.

Protože se její produkty vymykají všemu, co je v současné době v tomto segmentu na trhu k dostání, zaujmou na první pohled. Hodí se pro všechny, kdo se nebojí vystoupit z davu, chtějí ukázat svou osobnost a být nepřehlédnutelní v každé situaci. Vsadíte-li na BAAGL, budete rozhodně krok před ostatními!

Externí obrázek

ZIPPY pro začínající hvězdy

Základním stavebním kamenem nové kolekce jsou aktovky pro první a druhou třídu ZŠ s názvem ZIPPY. Tomuto označení dal vzniknout inovativní vyklápěcí systém otevírání na zip, díky němuž se školák snadno dostane ke svým věcem přímo z lavice, má dobrý přehled o obsahu aktovky a v neposlední řadě se snáze udržuje její vnitřek.

Za všechny uveďme třeba „plyšovou aktovku“ Doggie s doplňky, která nenechá jedinou holčičku chladnou, nebo školní tašku Zombie pro kluky, kterým nechybí odvaha.

CUBIC nebo FUN pro zkušené trendsettery

Pro žáky od třetí třídy je tu výjimečná řada školních batohů neotřelých moderních tvarů s názvem CUBIC. U té je kladen důraz především na nadčasové trendy a motivy, speciální materiály a další vychytávky.

Nepřehlédnutelné pak budou holky s batohy řady FUN. Školní taška FUN LOVE díky holografické fólii dokáže měnit barvu, a u FUN UNICORN s reverzními flitry si mohou odvážné školačky měnit motiv dokonce dle nálady!

Externí obrázek

V motivu aktovek a batohů lze pořídit také prostorný penál a oblíbené sáčky z pevného, omyvatelného materiálu, které se hodí na sport, ale i do města. Ty jsou nově k dostání ve verzi s prodyšnou síťkou nebo kapsičkou na zip. Ke každé školní tašce je navíc dárek pro radost: holky ocení chlupatý přívěsek či trendy peněženku, kluky zase potěší praktická svítilna.

SKATE pro největší hvězdy

S originálními nápady a cool designem nezapomíná BAAGL ani na starší žáky a studenty. Batohy řady SKATE v trendy barvách pro holky i kluky jsou opatřeny dvěma popruhy na uchycení skateboardu. Velké logo na předku batohu navíc svítí, takže doslova platí, že s BAAGLEM budete nepřehlédnutelní!

Externí obrázek

A pamatujte: žádné kompromisy!

  12:35