Taková malá podprahová zpráva pro všechny partnery!

Vánoce se blíží. A s nimi i dárky. My ženy přesně víme, po čem toužíme. A měl by to vědět i ON!

Romantika, ne praktičnost

Říká se, že pokud je muž do ženy zamilovaný, dává ji romantické dárky. Ano - třeba parfém, lístky do divadla, letenky do Paříže nebo třeba hodinky. Tohle všechno chceme. Když však dostanete kávovar, fén, sadu skleniček nebo vysílač na wifi, tak tady něco nehraje.

Prádlo ano, ale...

Nádherná krajková souprava na první pohled vypadá božsky! Jenže co tím chtěl vlastně naznačit? Že vás má jenom na tu jednu věc? Zpozorněte!

Co se blýská, tak ano!

Proč si muži dělají hlavu s dárky, když jsou tady šperky? Když už to konečně pochopí, že šperků není nikdy dost a že je to nemusí ani zruinovat. Takové srdíčko na krk ze stříbra jde pořídit už za pár stovek a jakou radost udělá! Samozřejmě, že ale ani proti zlatu a diamantům nic namítat nebudete.

Oblečení raději ne!

Je moc hezké, když se vám snaží vybrat něco, v čem byste se mu líbila. Jenže mnohdy neodhadne vaší velikost (takže se můžete snadno naštvat), nerozumí materiálům - v "umělině" chodit nebudete a taky to přestřelil s barvou. Přece nebudete nosit tu příšernou zelenou, která vám dělá špatný odstín pleti! Takže toto také raději ne!

Líčidla jen sama

Tak dlouho vím trvalo, než jste zjistila, jaké vám sedí oční stíny k barvě vašich duhovek, která řasenka dělá ty nejdelší řasy a jaká rtěnka sedí k vaší pleti. Pak dostanete paletku, která hraje všemi barvami, blýská a je vhodná spíše pro akrobatky do cirkusu, než pro vás. Takže raději mu naznačte, že tyto věci si raději budete vždy vybírat sama. Ať vám raději vybere nějaký krásný a originální parfém, který voní také jemu!

 

  10:03,  aktualizováno  21. března 2019 11:15