Naplánujte si volný den a věnujte ho celý své dceři! Společně strávený čas je základ krásného vztahu.

Den plný her a příjemných okamžiků s vašimi dětmi je to nejlepší, co jim můžete darovat. Naplánujte si takový den se svojí dcerkou, ony ty povinnosti chvilku počkají!

Ráno si přispěte a podívejte se společně na oblíbenou pohádku. A pamatujte - snídaně v posteli je vždycky dobrý nápad! ;)

Užijte si letní počasí, vydejte se do parku, na zmrzlinu, zajděte do stylového hračkářství a na dobrý oběd.

Odpoledne patří hrám! Je oblíbenou hračkou vaší holčičky panenka Barbie? Ponořte se do snových světů a s použitím doplňků, které značka Mattel nabízí, vytvořte kouzelný svět panenky Barbie! Nemáte ještě doma vysněnou panenku? Máme skvělý tip! Zapojte se do soutěže, která probíhá ZDE, a vyhrajte jednu z panenek a spoustu krásných doplňků! Vaše společné chvíle a hry budou ještě o něco krásnější.

Večer si užijte ve společnosti dalších pohádek! Vychutnejte si domácí kino s pořádnou porcí popcornu a povolte trošku toho „ponocování“. Tento výjimečný den, který patří jen a pouze vám a vaší dceři, by bylo škoda ukončit příliš brzy, že?

Chvíle, které si navzájem věnujete, jsou tolik důležité! Utuží váš vztah a - popravdě - i v dospělosti je krásné se na chvilku zastavit, zasnít a užít si poctivou dávku her a pohádek!

  0:05,  aktualizováno  24. března 2019 17:35