Tanec umí zlepšit náladu, zpevnit postavu, vytvarovat lýtka i zadeček. Ale také naučit lépe komunikovat s partnerem nebo prohloubit empatii. Vyberte si ten pravý, který je vhodný právě pro vás.

Bollywood Dance

Současná indická kinematografie, to je Bollywood, složenina názvu největšího indického města Bombaj - podle místa, kde všechny ty pestrobarevné filmy vznikají, a Hollywood, který je hned na druhém místě na světě ve filmové produkci po bombajské ,,Bollywood“ tvorbě. Většina bolywood filmů obsahuje nespočet scén, kde herci tančí a zpívají. Tance těchto muzikálových aktérů se v hindí nazývají Bhangra a vycházejí z indického folklóru, častěji se používá pojmenování Bollywood dance, protože stejně jako filmy i tanec souvisí s indickou pop-kulturou. 

Bollywood nelze nikam zařadit, protože kombinuje prvky všech možných “světových” tanců… tradiční indický tanec, orientální tanec, jazz dance, hip hop, flamenco, africký tanec ad. Dívky jsou často oděné do barevných, vrstvených šatů, někdy i s baňatými kalhotami. Vy můžete tančit také tak a klidně bosa. Kroky jsou jednoduché, základem je umění pohupování se a kroucení, jako byste byla ladná perská princezna.