Chcete si letošní Vánoce opravdu užít? V tom případě se na chvíli zastavte, zavřete oči a zhluboka dýchejte.

Vyzkoušeli jsme to i u nás v Giftisimo, kde jsou Vánoce vrcholem sezóny, což představuje šílený shon, a můžeme vám potvrdit, že to perfektně funguje. Kromě toho jsme pro vás dali dohromady 3 tipy, díky kterým budou Vánoce zas o něco poklidnější.

Zapomeňte na hon na dárky

Všude se dočtete, že máme nakoupit vánoční dárky včas, protože pouze tak se vyhneme stresu. Jenže co znamená včas? Máme nakupovat dárky už na jaře? V dnešní době je všude všeho dost a pokud nakupujete online, před Vánocemi spousta prodejců nabízí skvělé slevy a poštovné zdarma. Navíc většina e-shopů garantuje doručení maximálně do 3 pracovních dní, proto není třeba se zbytečně stresovat. Pokud nesháníte něco velmi specifického nebo neobjednáváte zboží ze zahraničí, pak je na nákup vánočních dárků stále dostatek času. I týden před Vánoci!

Balení dárků je zábava

Pro mnohé je stresující balení dárků. Kde sehnat hezký balicí papír? Jak dárky zabalit, aby to vypadalo co nejlépe? Co se týče balicích papírů, zkuste to letos jinak. Vyberte si balicí papíry, dárkové krabice, stuhy, dárkové tašky a různé ručně vyráběné vánoční dekorace z vánoční kolekce Giftisimo 2017, která se na první pohled odlišuje od všech ostatních a není to ani zdaleka pouze kvalitou použitých materiálů. Vánoční kolekci Giftisimo 2017 jako by tvořili vánoční skřítkové. Balicí papíry Giftisimo působí takřka magicky a dokouzlí atmosféru tradičních Vánoc.

Díky vánoční kolekci Giftisimo vás bude balení dárečků bavit, ale pokud byste si s balením dárků přeci jen nevěděli rady, můžete navštívit některou z našich provozoven v Praze či Bratislavě, kde se o zabalení dárků postarají naše usměvavé Gifti Ladies. Vy si mezitím můžete zajít na horkou čokoládu, voňavý svařák nebo koupit ještě nějaké maličkosti pod stromeček.

Buďte letos o svátcích offline

K tomu, abyste si vánoční svátky dokonale užili, pomůžete, když si některé věci předem naplánujete, nebudete odkládat velký nákup, cukroví budete péct s láskou a nebudete za každou cenu dělat 10 různých druhů a velký vánoční úklid můžete klidně odložit třeba až na březen. Úplně stačí, když utřete prach, vyluxujete a domov si vyzdobíte vánočními ozdobami. Méně stresu vám přinese i to, když se o svátcích odpojíte. Odložte během svátků chytrý telefon, nezapínejte svůj laptop. A když už jsme u těch moderních technologií, dejte letos sbohem elektronickým přáním.

Buďte osobnější a překvapte své blízké hmatatelným přáním. Vyberte si ručně vyrobené přání z limitované vánoční edice Giftisimo 2017. Mimo ručně vyráběná přání jsou letos jednoznačným trendem i dřevěné jmenovky a různé vzkazy. Personalizované dárky jsou zkrátka hit!

 

  0:46,  aktualizováno  24. března 2019 17:09