Mobilní telefony se staly nedílnou součástí našich životů. Očekáváme od nich nejen kvalitní technické parametry, ale i stylový vzhled. Pokud chcete vlastnit vychytávku mezi mobily, ale nehodláte za ni utratit dvě měsíční výplaty, máme pro vás tip, který vás zajisté nadchne.

Pokud toužíte po opravdu kvalitních fotografiích, HONOR View20 vás nejen v tomto směru plně uspokojí. Je vybavený opravdu skvělým 48MPx 3D hlavním fotoaparátem s podporou umělé inteligence Ultra Clarity s vysokým rozlišením. V praxi to znamená, že na fotografiích zachytíte každý detail i při focení z dálky. Umělá inteligence navíc vyhodnocuje podmínky focení a scénu, kterou fotíte. Následně optimalizuje nastavení fotoaparátu tak, aby byl snímek co nejlepší. Rozpozná stovky různých situací, podle kterých fotoaparát speciálně nastaví. 

Při focení fotoaparát pořídí několik snímků najednou. Z nich pak složí jeden nevídaný 48MPx snímek ve vysoké kvalitě. Velkou výhodou mobilního telefonu HONOR View20 je, že si poradí i s focení v noci. Pořídíte s ním noční záběry v kvalitě, která vás rozhodně mile překvapí.

Mobilní telefon disponuje 10x přesnější navigací. Dvojfrekvenční GPS s umělou inteligencí si vybírá z dostupných GPS satelitů a umožní vám nalézt cíl s dokonalou přesností, kterou oceníte především ve velkých městech. Cíl jistě neminete. Telefon má přehledný bezrámečkový 6,4” FullHD+ displej. Trápí váš časté vybíjení telefonu? HONOR View20 nabijete už během 30 minut a to více než na dostatečných 55 %. Baterie má totiž funkci rychlého dobíjení. Kromě toho má také unikátní technologii chlazení.

Luxusní a stylový design

HONOR View20 - stylový mobil, který potěší milovnice designu.

Módní nadšenci si zamilují jedinečný vzhled telefonu. Na modelu HONOR View20 spolupracovali designéři s ikonou italské luxusní módy Moschino. Společně vytvořili dvě nezaměnitelná barevná provedení - rafinované Phantom Red a snové Phantom Blue. Na jeho zádech uvidíte nádherné gradienty ve tvaru písmene “V” a další barevná kouzla.

Nadčasový design s pokrokovou technologii v podání telefonu HONOR View20 pořídíte za cenu 14 990 Kč ve variantě 128 GB a za 16 990 Kč ve variantě 256 GB. Telefony HONOR si postupně získávají srdce stále více uživatelů na celém světě. A není se čemu divit, když nabízí výbavu na takové úrovni za takovou cenu.

  13:35