Pečujte o sebe, dopřávejte tělu zdravé věci, časem se vám to vrátí!

Všichni do jednoho si přejeme být zdraví a je jedno jestli mluvíme o fyzickém, nebo duševním zdraví, ono to vlastně spolu úzce souvisí. Někdo si to zatím neuvědomuje, protože o zdraví nepřišel, ale lidé, kteří s tímto mají zkušenosti vědí, že o sebe musejí pečovat.

Vše co do těla v podobě stravy dáme se v nás rozkládá, takže naše tělo na to reaguje. Všimli jste si, že někdy se vám mění nálady přecitlivělosti, podrážděnosti, klidu a nevíte proč? Pravděpodobně to má za následek strava. Sice se celkově prodlužuje doba života, ale bohužel většina lidí je nemocných.

Čím můžeme zlepšit nás život?

Zelený čaj je jeden z nejlepších způsobů jak začít krásné ráno, zlepšuje náladu, produktivitu a dokáže dokonce lépe nakopnout než klasická káva. A jako bonus, pomáhá při snižování váhy.

Hodně důležité je zařadit do života „živou stravu“ a superpotraviny. Lidé většinou jedí, aby neměli pocit hladu, ale naštěstí už mnoho lidí chápe, že jídlo je palivo pro naše tělo, díky kterému máme energii a odvíjí se od něj i náš výkon!

Víme, že není jednoduché začít se jinak stravovat, protože někdy ani okolí vás v tom nepodpoří a spíše se na vás dívají divně, když řeknete, že klobásu a chleba si nedáte. Ale mnohem důležitější je, když cítíte, že vám to pomůže a chcete udělat alespoň malinkou změnu ve svém životě, nedat se od těchto lidí odradit, třeba se vám stane, že za pár let od vás budou chtít rady.