Dopřejte chvilku oddychu sobě i svým přátelům a vytvořte tak společně filmový večer, na který se nezapomíná.

Věda a hlad nikdy nelžou

Věda prokázala pravdivost tvrzení, že dobrý film s sebou zároveň přináší i zvýšenou chuť do jídla. Nejlepší volbou je mít z každého růžku trošku. Návštěvníky určitě mile překvapí oblíbené drobné ovoce nebo sladkosti připravené v malých porcích pro všechny. Super nápad pro slanou pochoutku jsou například Lay’s MAXX, které najdete v různých chuťových variantách jako slanina, sůl, sýr a cibulka nebo paprika.

Usaďte se, prosím

V závislosti na velikosti pokoje a počtu pozvaných je potřeba zohlednit taktéž i sezení. Nemusí to být seřazené řady stoliček, jako v kině. Příjemným posezením se může stát i koberec s polštářky, pohovka nebo křeslo. Na škodu není ani kombinace křesel, zabezpečíte tím pohodlné sledování filmu bez toho, aby měli vaši hosté sedící v zadní řadě problém, vidět přes sedící v předu. Pro co největší pohodlí nezapomeňte zabezpečit také deky pro své hosty.

 

Získaný pocit sdílejte

V neposlední řade je získaný pocit z tohoto večera, například vytvořením události na sociální síti, do které pozvete své nejbližší. Získáte tím možnost dopředu se domluvit na určitých věcech a předejít tak komplikacím nebo nedorozuměním a na druhé straně je i tento způsob vhodný v důsledku zpětné vazby. Po akci si můžete vyměnit dojmy, fotografie, nové filmové tipy či názvy filmových písní. Obyčejný filmový maraton se tak jednoduše stane tradiční událostí, kterou si spolu s přáteli nebo i rodinou rádi zopakujete

A tuhle pecku už jste viděli? Že ne, tak na trhák"Zrodila se hvězda" si připravte kapesníčky!

  0:29,  aktualizováno  24. března 2019 14:23