Dopřejte chvilku oddychu sobě i svým přátelům a vytvořte tak společně filmový večer, na který se nezapomíná.
Letní radovánky vystřídaly stále se prodlužující podzimní večery. Ochlazení po teplém létě je však příjemné a láka k trávení večerů v přítmí obývacího pokoje, zabalení v dece a se šálkem čaje. Toto období ale nemusí představovat nudnou zábavu!

American Dream v obýváku

Ať už jste fanouškem americké filmové klasiky anebo jen sledujete sociální sítě, určitě jste už postřehli fenomén filmového maratonu. Příjemně tlumené osvětlení v podobně drobných lampionů, kopa jídla a parta kamarádů, sledující film na velkoplošné obrazovce promítačky. Perfektní filmový večer dokážete jednoduše vykouzlit i u vás doma. Připravte polštáře, deky a tlumené osvětlení, které nebude rušivé a zároveň nikomu nebudou padat víčka únavou. Party začíná!

Titanic nebo Avengers?

Lidé jsou důležití. Mělo by tomu tak aspoň být, když už jste se rozhodli do svého filmového večera přizvat nějakou společnost. Proto je potřebné vybrat film i vzhledem k tomu, co se líbí ostatním. Kompromis by však neměl být bolestivý. Určitě by se večer nestal právě legendou, kdyby ho polovina pozvaných protrpěla anebo prospala. Spolehlivou alternativou jsou proto novinky, které jste společně neviděli, a tak nikdo nebude mít dopředu předsudky, naopak budete plní očekávání. Opačným případem mohou být staré klasiky, které neomrzí, i když už je všichni viděli nejméně stokrát. Můžete si tak při filmu povídat a naplno si užít oblíbené scény.

  0:29,  aktualizováno  24. března 2019 14:23