Užijte si perfektní Valentýn s kamarádkami.

Blíží se Valentýn a vy jste singl? Žádná tragédie! Sezvěte další singl kamarádky a užijte si holčičí večer přesně podle sebe! Jak na to? Inspirujte se našimi tipy.

Žádní muži

Jaké je základní pravidlo každého holčičího sedánku? Přece žádní muži! Tím spíš, pokud se bude jednat o party singl holek. Víme, že to je super téma k povídání, ale zkuste si najít tentokrát nějaké jiné. Budete překvapené, co všechno se o svých kamarádkách nedozvíte.

Vypnutý telefon

Zapomeňte na chvíli na své telefony a sociální sítě, nekoukejte do mobilu a užívejte si přítomný okamžik s kamarádkami. To je rozhodně mnohem víc než sjíždění vyšperkovaných profilů na Instagramu.

Dobré jídlo

Bez dobrého jídla by to prostě nešlo! Můžete vyrazit třeba do restaurace Mlýnec, kde je během celého února připravené čtyřchodové valentýnské menu. Ale nebojte, není jen pro zamilované dvojice, můžete si ho užít i s kamarádkami! Co si tady přichystali pro vaše chuťové buňky? Šafránové rizoto a hovězí steak s lanýžovou omáčkou jako hlavní chod a jako sladkou tečku čokoládovou kouli s višněmi a horkou čokoládou.

01.února 2019 v 14:48, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 18:17

Zajímavý program

Po dobrém jídle (nebo před ním) si s kamarádkami naplánujte nějakou zajímavou aktivitu, ať si uděláte opravdu nezapomenutelný večer. Jděte třeba společně bruslit, potrénujte bystrost svého úsudku na únikové hře nebo zajděte do divadla či na koncert. Na společné zážitky budete vzpomínat hodně dlouho!