Jaro se blíží mílovými kroky a je třeba se na něj náležitě připravit a přivítat ho! Bez čeho se letos na jaře prostě neobejdete? Čím si jaro přivoláte?

Pořiďte si nové tenisky jako motivaci

Jarní počasí vyloženě láká k pohybu venku. Co využít prodlužujících se dní a jít si zaběhat? Dopřejte si nové tenisky jako motivaci! Třeba běžecké boty adidas Ultraboost 19, které svým nositelkám díky speciální technologii poskytují maximální návratnost energie. adidas Ultraboost 19 se pyšní nejen novým designem, ale složené jen ze čtyř dílů představují budoucnost běhu.

 

Nezapomeňte se pořádně nacpat na Tučný čtvrtek

Ano, čtete správně, opravdu je to Tučný čtvrtek. A proč zrovna ten? Je to den, kterým začíná vrchol masopustu. Podle tradice bychom si 28. února měli dopřát tolik pití a jídla, kolik jen sneseme, protože Popeleční středou začíná čtyřicetidenní předvelikonoční půst. A to už je dobrý důvod se na Tučný čtvrtek neodbýt. Do oslav letošního Tučného čtvrtku se zapojilo na 30 restaurací z Prahy, Brna a Plzně, takže máte z čeho vybírat. Zajít můžete třeba do Ambiente, La Collezione, Bruxxu, restaurace Sia, Café Savoy, Momoichi a mnoha dalších podniků. Dobrou chuť!

10.února 2019 v 23:57, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 18:13

  9:51,  aktualizováno  24. března 18:13