Máte už na léto plány, nebo konkrétní program necháváte spíš na spontánních rozhodnutích?
Ať tak či tak, připravili jsme pro vás přehled pěti aktivit, které byste si měly letos dopřát a vyzkoušet. Uvidíte, že vás skvěle naladí. Jste zvědavé, co to je? Jdeme na to!

Přečtěte si knihu

A myslíme tím opravdovou knihu, nejen časopis. Na chvíli se odpoutáte od reality, zažijete nečekané příběhy, budete se třeba bát, nebo naopak prožívat romantické chvíle s hlavními hrdiny a hrdinkami. Prostě s knihou zažijete úplně jiné dobrodružství. A jakou knížku zkusit? Co třeba novinku od Ester a Josefíny Terapie sdílením? Je to naprosto ideální knížka na léto a prázdniny, přečtete ji rychle, a ještě se u toho i dost zasmějete. A navíc zjistíte, že v tom nejste samy, a to je super pocit. Prostě oddechovka jak má být.

 

Oslaďte si život

Kdy jindy si osladit život, než právě v létě? I když samozřejmě, nějaký ten důvod se najde vlastně kdykoliv během roku, ale léto k tomu prostě svádí tak nějak víc J. Zkuste třeba aktuálně probíhající vaflový týden v belgické restauraci Bruxx na Náměstí Míru v Praze. Do neděle 1. července tady můžete ochutnat hned tři druhy této vyhlášené belgické pochoutky. Vybírat můžete mezi bruselskou, tradiční lutyšskou a royal vaflí. Skvělá zpráva na závěr? V pátek, sobotu a neděli si můžete vafle ozdobit přesně podle svých chutí! Mňam!

  0:32,  aktualizováno  24. března 2019 15:00