Seriály hýbou světem, v poslední době možná dokonce víc než filmy. Každý rok přibývají desítky a stovky nových, jenže čas na jejich sledování je přece jen omezený.
Často tak řešíte dilema, který si vybrat a začít sledovat, aby vás bavil a byl zajímavý. Uznáváme, není to lehký úkol. Ale nebojte! My jsme pro vás vybrali 5 nadčasových seriálů, kterou jsou sice staršího výrobního data, ale jsou natolik skvělé, že byste je rozhodně měli zařadit na svůj seriálový list. A které že to jsou?

Gilmorova děvčata

Lorelei a Rory – je třeba je představovat? Trochu ztřeštěná matka a její puntičkářská dcera prožívají svoje lásky, starosti, radosti v městečku Stars Hollow plném dalším zajímavých postaviček. Chodí si pro nejlepší kávu k Lukovi, jedí čínské jídlo z krabičky a probírají spolu všechno odshora dolů. A aby toho nebylo málo, do života jim zasahují přísní a konzervativní rodiče Lorelei, Emily a Richard. Gilmorky jsou vtipné, dojemné, reálné i hrozně ukecané, prostě krásně oddechový seriál, který si po právu získal srdce dívek a žen po celém světě. Patříte mezi ně?