Den otců se blíží! Už v neděli 17. června!

Taťkové si zaslouží stejnou pozornost, jako maminky, souhlasíte? A protože se jejich den blíží, máme pro vás inspiraci na dárky, které poteší každého tátu, už jen protože jsou od vás a vzpomněli jste si.

 

Vezměte ho na něco dobrého!

Strávit se svým taťkou chvilku času, popovídat si a ještě si k tomu dát něco dobrého, je prostě skvělá kombinace. A kam ho vzít? Co takhle do belgické restaurace Bruxx v pražských Vinohradech? Mají tu všechny belgické dobroty, na jaké si vzpomenete, tak třeba piv tu mají od točených po lahvové přeš šedesát druhů, naprosto skvělé mušle s hranolkami, belgické pralinky a samozřejmě vafle! Mňam!

09.března 2018 v 15:59, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 15:05

?taken-by=bruxx_prague

Dejte mu něco voňavého

Všechny máme rády, když muži voní! A protože taťkové si většinou sami od sebe parfém nekoupí, musíme to udělat my! Věřte nám, budou rádi! Vůně pro hrdiny, kterými bez pochyb taťkové jsou, je nová Hugo Boss - Boss Bottled United. Voní po citrusech, mátě peprné s kosatcovým olejem, jež překvapí živostí, do níž přispívají tóny vetiveru, pačuli a kašmeranu hřejivou dřevitou elegancí. Navíc stříbrný flakon vypadá jako pohár za výkony! Koupíte ve FAnn Parfumériích za 1 859 Kč.

Další tipy na dárky najdete v galerii:

  10:16,  aktualizováno  24. března 2019 15:05