Aerobní cvičení vycházející z bojových umění mají nesmírně blahodárný efekt na organismus. Jsou sice fyzicky náročnější, ale naučí vás disciplíně, lepšímu soustředění, shodíte pár kil a zbavíte se stresu!

Fitbox

Vyzkoušejte cvičení, při kterém zapojíte celé tělo a zároveň si zlepšíte náladu. Spočívá v sestavě kopů a úderů do boxovacího totemu za doprovodu rytmické hudby. Nemusíte znát žádné základy boxu, stačí se naučit několik pohybů, které se většinou opakují. Asi největší výhoda je, že pokud chcete zhubnout nějaké to kilo, nebo jenom zpevnit tělo, tento druh pohybu vám k vysněné postavě rozhodně pomůže. 

Zapojíte velké množství svalů, které intenzivně posilujete a spálíte velké spoustu kalorií díky rychlosti pohybů. Cvičení je zaměřené především na zádové svalstvo, ruce, stehna a bříško. Vaše kondice se bude trénink po tréninku zlepšovat. Druhý den po prvním cvičení budete sice vědět i o svalech, o kterých jste předtím ani netušila, ale o to pyšnější na sebe budete, až bez potíží zvládnete celý náročný trénink.

Témata: bojová umění, Styl