Služby Českých drah se zlepšují, a tak se stává cestování vlakem pohodlné pro všechny!

Více než 1100 klimatizovaných vozů, téměř 500 vozů s wifi, jídelní vozy s širokou nabídkou teplých pokrmů nebo dětská kina ve vybraných dálkových vlacích, to jsou jen některé z benefitů, kterých si můžete při cestě vlakem užít.

Ti, kteří vlaky využívají pravidelně na dojíždění do práce nebo do škol, jim zůstávají věrní i ve volném čase. A občasní zákazníci postupně přicházejí na to, že minimálně na dálkových trasách je pro ně vlak kvalitou i rychlostí mnohem výhodnější než auto.

Že je cestování vlakem opravdu zážitek se za posledních 6 měsíců přesvědčilo 89,435 milionu cestujících, kteří ujeli 3,928 miliardy kilometrů a to už je opravdu slušné číslo!

Proto také České dráhy neustále doplňují svůj vozidlový park. Jen letos uzavřely smlouvu na výrobu padesáti dálkových vozů, které budou nejmodernější v Evropě. Další čtyřicítku kvalitních vozů pak odkoupily od rakouských ÖBB. Stejně tak přibydou nová vozidla v regionech. Například v Plzeňském kraji začne od nového jízdního řádu jezdit devět nových RegioPanterů.

 

 

  0:45,  aktualizováno  24. března 2019 14:51