Vánoce se pomalu ale jistě blíží a je nejvyšší čas přemýšlet nad tím, koho čím obdarujete. Pokud máte mezi svými nejbližšími knihomoly, máte to jednoduché.
I když… vybrat tu pravou při tom počtu knih a novinek nebude zas taková sranda. Tak jsme se rozhodli, že vám trochu pomůžeme a připravili jsme pár knížek, které udělají obdarovaným radost nejen na Vánoce.

Nejbarevnější MEXIKO, Kamila Rundusová

Nejbarevnější kuchařka od Kamu má pokračování, což ocení všichni milovníci vaření. V tomto druhém díle se zabývá jednou konkrétní zemí – Mexikem – a její kuchyní, kulturou i historií. Vše doprovázené autentickými fotkami. Super je, že v Nejbarevnějším Mexiku najdete i spoustu rad, kde v českých podmínkách pořídit suroviny a za co je případně nahradit. To se bude vařit jedna radost.

Veselí, Radka Třeštíková

Nejprodávanější české autorce současnosti vychází další knížka s veselým obalem i názvem – Veselí. Ale děj této novinky asi zas tak k smíchu nebude. Hlavní hrdinka, třiatřicetiletá Eliška, se totiž vrací domů k rodičům na jižní Moravu. Od Veselí, které je rodným městem autorky, takže tady najdete i pár autobiografických prvků.

  13:25,  aktualizováno  21. března 2019 11:15