Nový rok je tady a s ním i nové možnosti!
Můžete zažít i začít, co jste loni nestihli, pokračovat v tom, co vám šlo, posouvat se dál. Ale nezapomeňte v tom shonu taky na sebe! Odpočívejte dostatečně, hýčkejte se, ať jste pořád nabité energií a dobrou náladou. Připravili jsme pro vás přehled toho, co byste měli rozhodně dělat víc, protože vás to udělá šťastné! Jdeme na to?

Čas jen sama na sebe

Udělat si čas sama pro sebe je nanejvýš důležité! Už nic odkládejte, tenhle rok je váš! Chcete dlouho zkusit jógu? Jděte do toho! Přihlaste se na lekce jógy, třeba do studia Yoga Movement, potkáme se tam. Toužíte už delší dobu po masáži, ale pořád bylo něco důležitější? Letos si ji dopřejte! A zkuste naše nejoblíbenější wellness Satori Spa. Choďte do kina, do divadla, na jazykové kurzy, pište si deník. Dělejte cokoliv, co vás udělá šťastné.

Plňte si sny

Toužíte se podívat do Dubaje, Paříže, prostě procestovat svět? A co vám brání? Sbalte kufr, nezapomeňte cestovní deník na zaznamenávání zážitků a dobrou náladu. Nebo snad sníte o té úžasné kabelce Chloé Faye Shoulder? Najděte si brigádu a začněte si na ni šetřit, o to víc si jí pak budete vážit. Nebo snad už hrozně dlouho přemýšlíte o tom, že si uděláte kávový kurz, abyste si mohli doma připravit stejně dobrou kávu jako v kavárně? Jděte do toho! Vyzkoušejte třeba kurzy od přední české baristky Petry Davies Veselé v Sage Academy (kurzů mají mnoho, takže z vás klidně může být i sushi master!)

 

  12:22,  aktualizováno  21. března 2019 8:17