Stále ještě nemáte odvahu obléknout si plavky? Víme, jak to překonat!

Zkuste výzvu

Sami to známe, někdy není čas chodit do fitka - cesta tam a zpět ho zabere spoustu. Zkuste proto cvičit doma. Velmi populární je nyní cvičební program Fitfab, který najdete na internetu a kde právě startuje červnová výzva. Cvičí se obden a program je zaměřený na cviky na zpevnění a posílení spodního břicha či vnitřní stranu stehen. Uvidíte, že už za deset dní na sobě pocítíte změny.

Pryč s pomerančovou kůží

Dobrou zprávou je, že ji mají modelky i velmi štíhlé ženy. Někdy není snadné ji odstranit, ale pomáhá nasucho kartáčování sisalovým kartáčem. Začněte od kolen a směrem nahoru a provádějte krouživou masáž.  Důležité je také hodně pít (ideálně vodu bez bublinek, zelené a bylinkové čaje) a také pravidelné natíraní problematických míst zpevňujícími přípravky. U těch je opravdu důležitá pravidelnost - ráno i večer je denní nutnost.

Jezte jinak

Nezdá se to, ale krásná postava je z 80% správná strava a teprve pak až 20% pohyb a cvičení. Nezkoušejte drastické diety, ale zkuste třeba na pár dní úplně vynechat pečivo a přílohy nahraďte například grilovanou nebo dušenou zeleninou, či zdravou quinoou. Na snídani si dejte vločky a jogurt, jáhlovou nebo ovesnou kaši.

Opticky zeštíhlete

Je dokázáno, že opálené tělo působí štíhleji. Nenabádáme vás, abyste se začala "smažit" na slunci, ale pokud žádnou barvu nemáte, zkuste samoopalovací přípravky. My máme skvělou zkušenost s opalovacíma pěnama, které se nanášejí speciální rukavicí, takže pak nebudete mít zabarvené ruce a flekaté tělo.