Zapomeňte na trápení se na pásu. Vyběhněte ven, má to své velké plusy!

Posílí imunitu

I když se mnozí bojí, že se v zimě nachladí, tak není čeho se bát. Když se rozběhnete, tělo se rychle rozehřeje a i s málo vrstvami oblečení vám bude teplo. Musíte ale hned po doběhu do suchého. Díky běhu budete častěji na čerstvém vzduchu a celý organismus tak bude odolnější, než když jen sedíte v přetopeném bytě.

Rozjasní vám pleť

Neustále řešíte nejnovější séra a krémy, po kterých bude pleť zářivá a také neustále používáte rozjasňovače? To je fajn, ale toho nejlepšího efektu dosáhnete, když si chvilku zaběháte. Obličej dostane zdravý vzhled a tváře jemně růžovou barvu, které s žádným líčidlem nevykouzlíte. Navíc kyslík má výborné účinky na pleť.

Vyčistí vám hlavu

Máte toho před Vánocemi moc? Jděte si zaběhat! Najednou budete cítit, že vše není tak horké, jak vypadá. Když doběhnete, budete psychicky uvolněná a budete mít i lepší náladu, Pohyb totiž uvolňuje do těla hormony dobré nálady - endorfiny.

Zpevní tělo

Běhání pomáhá udržet si váhu. Dlouhé běhy v pomalejším tempu skvěle pálí kalorie a tím hubnete. Při běhání se vám krásně zpevňuje a rýsuje postava. Vědí i to slavné světové modelky, jako je např. Heidi Klum či Mirranda Kerr, které na běhání nedají nikdy dopustit!

 

 

 

  3:00,  aktualizováno  21. března 2019 8:18