Jasně, bez vlastního úsilí to nepůjde, ale proč si v dnešní době nenainstalovat appku, která vás bude k hubnutí motivovat?

Kalorické tabulky

Pro ty, kteří preferují české aplikace, jsou tu kalorické tabulky. Obsahují databázi potravin, které najdete na našem trhu, dále nabízejí záznam všech denních jídel a aktivit, doporučí vám výši energetického příjmu pro hubnutí, poskytnou aktuální informace o energetické bilanci i sledování pitného režimu. Ke stažení je zdarma.

NutriAtlas

Kromě klasické databáze potravin s počtem kilojoulů vám nabídne i seznam „éček“. Kdo by si pamatoval, co které E znamená? Tato aplikace vám pomůže se v nich orientovat.

Myfitnesspal

Zahraniční aplikace na počítání kalorií, ale také živin a energetického výdeje se pyšní neuvěřitelně širokou databází potravin. Když se náhodou stane, že některé své oblíbené jídlo v databázi nenajdete, jednoduše ho tam sami přidáte. Pokud si kalorický příjem zapsat zapomenete, aplikace vás na to upozorní. Díky aplikaci se také dozvíte spoustu zajímavých nutričních rad a tipů. Můžete navíc navázat přátelství s ostatními členy a tím získat další motivaci a podporu při vašem hubnutí. Aplikace je ke stažení zdarma.