Chcete s blížím se jarem zapracovat na své postavě? Skvělé, jděte do toho!

Váháte, který sport si vybrat? Určitě by vás měl bavit, to je podmínka číslo jedna! A pak si také ujasněte, zda chcete sportovat sama, nebo chcete cítit podporu ostatních cvičících. Představujeme vám 5 sportů, které byste letos měla minimálně vyzkoušet!

Akro jóga


Jóga se veze na vlně popularity už pár let a kdo ji necvičí, jako by nebyl. Co vyzkoušet její méně tradiční formu – akro jógu? Tento druh jógy v sobě spojuje klasické jógové pohyby s akrobacií, a dokonce i s thajskými masážemi! K jeho cvičení potřebujete parťáka, nebo může probíhat ve skupině lidí. Kromě budování důvěry se také protáhnete i posílíte přece jen o trochu víc než díky klasické józe.

Běh


Taky se vám zdá, že běhání je vedle jógy jedním z nejoblíbenějších sportů? Je to tak! A není se čemu divit. Běhání je přirozený pohyb a v podstatě nic speciálního k němu nepotřebujete, samozřejmě kromě opravdu kvalitních běžeckých bot. Jinak by to bylo utrpení. Běhat můžete v přírodě, ve městě, ráno, večer, prostě kdekoliv a kdykoliv, jak se vám zachce. A navíc jste na čerstvém vzduchu!

  7:00,  aktualizováno  30. března 14:03