Jsou zábavné a ještě si vyrýsujete postavu!

Pro pevné tělo: Paddleboarding

Jezdit na prkně a odrážet se pádlem je velká zábava, která však také skvěle rýsuje celé tělo a posiluje jeho střed, tzv. core - musíte totiž neustále udržovat stabilitu. Na prkně můžete i ležet, meditovat a také cvičit jógu. Výborné jsou také závody v rychlosti, kde se můžete s kamarády pěkně vyhecovat. Prkna se dají zakoupit, ale je také plno půjčoven, kde si je můžete pronajmout.

Pro adrenalin: Windsurfing

Ježdění na prkně s plachtou je skvělá zábava! Začátky jsou zajímavé, budete asi často padat do vody a tahat plachtu, ale garantujeme vám, že jakmile se trošku rozjedete a chytnete do plachty vítr, budete úplně nadšená. V rukou cítíte, jak vítr ovládáte a když prkno v rychlosti rozráží vlny, je to naprostá paráda. Výhodou je, že se windsurfing můžete naučit i Čechách - surfuje se například na Mácháči nebo na Jižní Moravě v Pasohlávkách.

Pro zábavu: Golf

Není to jen sport pro staré a zazobané lidi. Když si ho vyzkoušíte, zjistíte, jaká je to zábava a že je i fyzicky náročný. Než totiž projdete celé hřiště, může to trvat i několik hodin a také toho dost nachodíte. U golfu si odpočinete i psychicky. Mobily jsou zde zakázány, a tak si užijete nádherné přírody a čerstvého vzduchu. A pokud si golf jen tak chcete vyzkoušet, zábavné je samotné odpalování nebo puttování.

Pro dokonalé křivky:  TotalBare

Na toto cvičení nedá dopustit i nová vévodkyně ze Sussexu - Meghan. Je jí 36 a postavu má přímo božskou! Jak to? Tato moderní metoda totiž v sobě spojuje prvky z pilates, baletu a taky cardio. Cvičí se například u baletní tyče, s gumovými pásy, ale také s míčky. Díky tomu bude vaše tělo pružnější, flexibilnější, zpevněnější a také zlepší držení těla.

  0:28,  aktualizováno  24. března 2019 15:04