Moderátor Českého rozhlasu Dvojka Aleš Cibulka si splní další sen. Po vyprodané Lucerně a Národním divadle v Praze přivítá posluchače a své hosty v sobotu 18. listopadu od 11.00 hodin v Hudebním divadle v Karlíně.

Další pražskou scénou, která hostí pořad Tobogan, je Hudební divadlo v Karlíně. Po Lucerně a Národním divadle v Praze se tak i legendární muzikálová scéna dočká dvouhodinového pořadu Aleše Cibulky. Po více jak dvou letech vyráží Tobogan za svými posluchači se speciálem a bude se i slavit. Právě na sobotu 18. listopadu totiž připadá pětistý moderovaný pořad Aleše Cibulky.

„Když jsem 9. října 2004 přebíral rozhlasový Tobogan po geniálním Tomáši Slámovi, nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, na jak dlouho s tímto pořadem spojím svůj život. A moc rád. Od podzimu 2004 sobotu co sobotu a 18. listopadu po pětisté. Ideální chvíle pro ohlédnutí, kolik kolegů stálo za tu dobu po mém boku, kolik hostů jsem za ta leta vyzpovídal, kolik radosti jsme snad přinesli našim posluchačům. Přál bych si, aby tahle má pětistovka byla „jen“ zajímavým mezníkem v historii našeho Toboganu a my mohli v této nádherné práci pokračovat dál,“ říká moderátor Aleš Cibulka.

Místo a slavnostní nádech pořadu symbolizují i pozvaní hosté. Účast potvrdily zpěvačky Dasha, Hana Křížková, Markéta Procházková a Pavla Břínková, herečka Iva Pazderková, zpěváci Bohuš Matuš a Tomáš Ringel, herci Tomáš Trapl a Martin Písařík, překladatel a dramaturg Adam Novák, režisér Antonín Procházka a chybět nebude ani ředitel Hudebního divadla v Karlíně Egon Kulhánek.

„Vybrali jsme karlínské divadlo, protože je v Praze z těch největších a Tobogan má opravdu velkou posluchačskou obec. Tak aby se na každého dostalo. Jsem jenom zvědavý, kde Dvojka uspořádá Alešův tisící Tobogan,“ doplňuje Martin Groman, šéfredaktor Českého rozhlasu Dvojka.

Dvouhodinový pořad Českého rozhlasu Dvojka Tobogan začíná za účasti publika 18. listopadu v 11.00 hodin a vstupenky jsou k dostání na pokladně Hudebního divadla v Karlíně, Křižíkova 10, Praha 8 nebo na webu divadla hdk.cz.

Více informací o pořadu a programu Českého rozhlasu Dvojka na webu dvojka.rozhlas.cz.

  0:25,  aktualizováno  24. března 2019 17:13