Pokud máte co říct, nenechávejte si to pro sebe!
Nezáleží na tom, co děláte. Záleží na tom, jak jste v tom dobrá! Ať už milujete vaření, líčení či cestování nebo jen dokážete vtipně vykreslit své nesnáze či cestu za štěstím, podělte se o to s ostatním. Úspěšným blogerkám patří svět. Stávají se z nich hýčkané celebrity a dostávají se do povědomí veřejnosti.

Zvolte si téma

A to které je vašemu srdci nejbližší. Tomu také přizpůsobte styl a celkový design blogu. Nechcete-li publikovat pod svým pravým jménem, vyberte si originální a zapamatovatelnou přezdívku.

 

Přeneste se do online světa

K založení blogu nepotřebujete být přebornicí v kódování a programování. Každý průměrný internetový uživatel je schopen založit si web, blog i e-shop pomocí předpřipravených webových šablon. Do takové šablony už stačí jen dodat vlastní zajímavé texty a kvalitní fotografie a sledovat zvyšující se počet návštěv. Pokud se v angličtině necítíte jako ryba ve vodě a s českým návodem by vám šla práce lépe od ruky, pak se budete nejspíš nejlépe cítit na Webnode.cz. K dispozici budete mít zdarma desítky zajímavých designových stylů a zákaznickou podporu.

02.října 2018 v 13:41, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:24

?taken-by=sincerelyjules

  6:45,  aktualizováno  24. března 2019 14:24