Odhoďte předsudky. Zapomeňte na stereotypy. Becherovka je to nejlepší, co si můžete v baru objednat! Letos se navíc stala oficiálním drinkem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde bude její Becher Zone po skončení projekcí centrem všeho dění a ve které si užijete skvělé míchané drinky! Proč byste tam neměli chybět?

1. DOBYLA SVĚT

Ať zajdete do baru v Americe, Asii či Austrálii, je velká šance, že si tu budete moci objednat Becherovku. Hořkosladký likér se vyváží do více než 40 zemí a ve všech je vnímán jako prémiové pití. Velkou zásluhu na tom má právě Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, při kterém ho cizinci objevili!

2. JE SKVĚLÁ DO KOKTEJLŮ

Všechno začalo u Betonu. Drink z Becherovky a toniku, který byl namíchán pro světovou výstavu Expo ’67, se v minulém roce stal národním koktejlem a dostal se do prestižní koktejlové knihy IBA, která slouží jako inspirace pro barmany z celého světa. Dnes se míchají z Becherovky desítky fantastických koktejlů, které si po celou dobu festivalu můžete užívat v Becher Zone!

3. MÁ SVÁ TAJEMSTVÍ

Tajemný znak rodů Becherů, který najdete na nové láhvi, patří k symbolům značky téměř od jejího založení. Dodnes ale nikdo s jistotou neví, jaká je jeho symbolika. Je tam nekonečno? Je tam pramen? Jsou tam Karlovy Vary? Přemýšlejte o tom v naší festivalové chill out zóně!

4. NIKDO NEZNÁ JEJÍ RECEPT

Klíč k receptuře Becherovky znají jen dva lidé na světě. Jedním z nich je Bohuslav Pich, který se každý týden zavírá do své komory v továrně, aby namíchal tajnou směs z více než 20 druhů bylin. Pokud budete mít štěstí, možná ho na festivalu ve Varech potkáte.

5. JE PROSTĚ SKVĚLÁ!

Přiznejte si, že jste si Becherovku neobjednali od střední školy. Teď je nejvyšší čas to změnit. Přijďte ji ochutnat do Becher Zone, kterou najdete v srdci festivalového dění – hned vedle Spa Hotelu Thermal.

  8:54,  aktualizováno  24. března 2019 15:05