Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších mobilních aplikací dostupných zdarma pro vaše chytré telefony!

Úprava fotek

Aplikaci Focos určenou pro úpravu fotografií, doporučujeme hlavně pro všechny milovnice portrétového focení a detailních záběrů. Ručně s ní můžete na pořízené fotografii doupravit efekt rozostřeného pozadí a zdůraznit tak osobu nebo fotografovaný předmět.  Zvládnete to za zlomek sekundy. Navíc můžete použít některý z mnoha filtrů včetně ořezu či otočení fotografie.

 

Zrcátko

Červená rtěnka na zubech, rozmazaná řasenka…trapasy, na které budete už jen vzpomínat s touto jednoduchou aplikací zrcátka Mirror. Až čtyřikrát si můžete zvětšit svůj obraz v zrcátku a domalovat si tak třeba oční linku v autobuse cestou do práce. Funguje i za omezených světelných podmínek a jelikož nejde rozbít, nehrozí vám při jejím používání žádných sedm let neštěstí.

 

Beauty appka

Která barva rtěnky pasuje k novému svetru? Bude i mně slušet trendy růžová barva vlasů? Odpověď na tyto a další otázky týkající se vaší vizáže najdete v  top beauty aplikaci roku 2018 YouCam Makeup. Vyzkoušejte trendy líčení od světových kosmetických značek. Změňte barvu svých vlasů třeba na vánoční červenou nebo dolaďte svou profilovou fotku do absolutní dokonalosti.

 

Skener

Také pořád hledáte důležité dokumenty nebo účtenky? Zaujal vás článek z časopisu u kamarádky a ráda byste si ho doma v klidu dočetla? Pak si stáhněte do svého telefonu aplikaci Scanbot a mějte vše důležité naskenováno a uloženo. Aplikace ukládá dokumenty ve formátu PDF nebo JPG a dá vám na výběr, zda si dokument uložíte nebo pošlete mailem. Příjemným bonusem je čtení QR kódů.

 

Vidíš dobře

Jdete po chodníku a na protější straně ulice na vás někdo mává. Vidíte postavu ale ne osobě do tváře. Mžouráte očima. Mávnete na pozdrav a zbytek dne vám leží v hlavě otázky, kdo to byl? Tak pokud se vám podobné situace stávají čím dál častěji, stáhněte si českou aplikaci Vidíš dobře a udělejte si test zraku. Zábavnou formou možná zjistíte, že potřebujete nové brýle nebo silnější dioptrie.

  17:41,  aktualizováno  21. března 2019 11:15