Co dělat, když na podzim podtřebujete získat energii.
Chladné a sychravé období je tu. Ubývá slunečních paprsků a dny se krátí. Kromě pohádkově zbarveného listí se může zdát, že s podzimem přichází jen nevlídné počasí, únava a smutek. Omyl. Namíchejte si vitamínovou bombu, zahalte se do stylových huňatých svetrů a vyrazte do přírody.

Vyrazte do přírody

Pobyt v přírodě má na lidskou psychiku velmi pozitivní vliv. Ať už vám bude dělat společnost váš čtyřnohý mazlíček nebo nejlepší kamarádka, vyrazte do přírody. Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete jít si zaběhat nebo zvolíte procházku. Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Abyste kvůli nevlídnému počasí nemusela měnit vaše plány, dostatečně se oblékněte a dbejte i na správný výběr bot.

Nadopujte se vitamíny

Po zaslouženém výšlapu je čas se odměnit - třeba návštěvou vaší oblíbené kavárny, kde se můžete zahřát šálkem dobré kávy a rozmazlit chuťové pohárky třeba poctivým domácím koláčem. Do svého jídelníčku zařaďte i dostatek vitamínů, ať virózy nemají šanci. Jezte dostatek ovoce a zeleniny a vařte si domácí čaje. Ten si můžete namíchat např. z lyofilizovaného ovoce neboli ovoce sušeného mrazem, které má lahodnou chuť a je bohaté na vitamíny.

  6:30,  aktualizováno  24. března 2019 14:23