Přemýšleli jste někdy nad tím, že i aplikace mohou přispět k vašemu zdravějšímu životu? Nevěříte? Čtěte a uvěříte! Představíme vám 4 aplikace, které vás rozhodně přesvědčí!

Aura: Mindfulness & Happiness

Aura je meditační aplikací, která vám pomůže omezit a zvládnout každodenní stres a úzkost. Že nemáte na meditování čas, nebo vám to nejde? S Aurou to půjde! Je tím nejlepším řešením pro snížení stresu a zvyšování pozitivity prostřednictvím pouhých tříminutových meditací! Každodenní meditační cvičení jsou vědecky podložená a díky umělé inteligenci i vysoce personalizovaná. Stačí jen zadat, jak se cítíte, a aplikace vám vybere tu aktuálně nejvhodnější meditaci. Můžete dokonce i sledovat vývoj své nálady!

Aura je vhodná pro všechny, kteří chtějí s meditací začít a vytvořit si z meditování zvyk, nebo touží po zmírnění stresu.

Sleep Better

Chcete zlepšit kvalitu svého života? Začněte u spánku! S tím vám pomůže třeba aplikace Sleep Better, která vám umožní sledovat váš spánek, jeho kvalitu, monitorovat sny a dokonce i zlepšit spánkové návyky. Můžete dokonce i sledovat vliv fází měsíce nebo si zapisovat své sny! Chytrý budík vás navíc probudí v tom nejlepším možném časovém rámci, který si sami zadáte. Už stahujete?

WaterMinder

Pokud máte problém s dodržováním pitného režimu, je pro vás tahle aplikace jako stvořená! Po zadání základních údajů vám vypočítá optimální příjem vody a vždy vás bude upozorňovat, že je čas se napít. Není to skvělé? Zároveň si budete zadávat množství vypitých tekutin i jejich druh a sledovat dodržování denního příjmu. Díky historii uvidíte i pokroky, které v pitném režimu dosahujete! WaterMinder vám pomůže vytvořit si návyk a dodržování pitného režimu bude hračka!

7 minute workout

Chcete být fit, ale jste časově vytížené? Vyzkoušejte aplikaci 7 minute workout – jak už název napovídá, budete potřebovat pouze 7 minut denně, abyste se dostali do formy. A to už si najde každá, no ne?  Rozcvičky v téhle aplikaci jsou založené na vědeckých studiích tak, abyste si během pouhých 7 minut zacvičily co nejefektivněji, ať už chcete zhubnout, dostat se do formy nebo posílit. A co je super? Cvičit můžete opravdu kdekoliv a nebudete potřebovat žádné vybavení, takže konec výmluvám!

  9:23,  aktualizováno  24. března 2019 15:58