Díky našemu zelenému vitaminovému drinku se nadbytečná kila rozpustí na těch správných místech. Připravte si ho nejlépe hned ráno, krásně tak vplujete do nového dne.

Také to možná znáte, pár faldíků se usadilo na bocích a stehnech a vy se jich nějak nemůžete zbavit. Máme pro vás řešení - stačí nahradit pět dní po sobě snídani a oběd naším drinkem.

Večer si pak můžete dopřát výživově vyvážené jídlo. Zdravé tuky a proteiny dělají z tohohle smoothie perfektní náhradu hlavních jídel a dodají vám na dlouho pocit sytosti.

Získáte hodně energie navíc, tělo dostane spoustu důležitých vitaminů, proteinů, vlákniny a minerálů. Látková výměna bude pracovat na plné obrátky a nadbytečná kila zmizí celkem rychle.

Dieta má kromě toho i detoxikační účinek. Pleť se vyčistí a vy se vnitřně rozzáříte. Správné dávkování surovin je zárukou, že tělo bude moct všechny živiny zpracovat optimálním způsobem.

TIP: Ráno si připravte hned dvojitou dávku zeštíhlujícího smoothie a budete ho mít po ruce i mimo domov. Perfektně vás osvěží, když všechny suroviny necháte předtím zamrazit.

Recept na smoothie

Smoothie s jablkem, banánem, špenátem a spirulinou

Na 2 porce: 

* 2 hrsti čerstvého špenátu * 500 ml vody * 150 g manga (dužina nakrájená na kostičky) * 150 g ananasu (dužina nakrájená na kostičky) * 2 banány * 2 lžíce mandlového pyré (z prodejen zdravé výživy) * 2 lžíce kokosového oleje nebo avokáda

1 porce asi 410 kcal/ 1716 kJ