Opravdu máte chuť držet nějakou dietu? Jasně, výsledek hubnoucí kúry není špatný – váha ukazuje o několik kilo méně. Ale té dřiny a odříkání, než se dostanete k vysněné postavě! Co kdybychom vám ovšem řekli, že jde hubnout i příjemněji? Vyzkoušejte voňavé dary podzimu.

Jablka, mandarinky a jiné citrusové plody v sobě totiž skrývají opravdovou zeštíhlující sílu, a přitom chutnají tak dobře, že si je dáte rádi každý den.

Tajemství ukryté v plodech

Jedna věc je sladkým ovocným plodům společná – jsou to přírodní produkty, které obsahují spoustu prospěšných živin, a přitom mají málo kalorií. Kromě toho všechny mají svá malá zeštíhlující tajemství, která vás dokážou efektivně podpořit při hubnutí. To se týká hlavně právě jablek, mandarinek a pomerančů. 

Jablka stimulují spalování tuků a látkovou výměnu k rychlejší činnosti, mandarinky dodávají velké množství vitaminu C, který je nepřítelem tuků, a pomeranče už jen svou vůní zahánějí chuť na sladké. Pokud zakomponujete tyhle zázračné potraviny do svého jídelníčku, můžete se zbavit tukových polštářků v rekordním čase.

Jak to celé vlastně funguje?

Vyvážená strava se třemi nepříliš vydatnými hlavními jídly je základním předpokladem. K tomu si pak pravidelně vychutnávejte potraviny, které zeštíhlují. 

Ráno to může být třeba sklenice čerstvé pomerančové šťávy, k malé svačince zase jedna mandarinka, odpoledne jablko nakrájené na měsíčky a posypané skořicí. S touhle dietou půjde hubnutí samo a vy se už brzy budete moct těšit z úspěchu!