Konečně jsme se dočkali jara, tedy možná spíš rovnou léta. Odkládáme kabáty, oprašujeme sandálky a kavárny otevírají své zahrádky. Konečně!
Těšíte se, až si budete moct vychutnávat oblíbenou kávu na čerstvém vzduchu a sluníčku? My hrozně! A protože v Praze je zahrádek opravdu hodně, rozhodli jsme se vám usnadnit dilema, kam vyrazit, a přinášíme vám tip na 5 kaváren se zahrádkou, kde se skvěle relaxuje. Jdeme na to!

Styl & Interiér

Rozhodně nejúžasnější a také nejméně očekávaná zahrádka přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici. Tak přesně to je Styl & Interiér, původně obchod s designovým nábytkem a doplňky do bytu. Celoročně se můžete usadit přímo v „obchodě“ a na kryté terase, ovšem nejkrásnější je to tady od jara do podzimu, kdy se můžete usadit v jejich zahradě. Nepřeháníme, když ji nazveme doslova oázou klidu v ruchu města. Můžete si tady vychutnat skvělou kávu, vynikající domácí dorty, ale i slané pokrmy. Prostě od každého něco. Věříme, že se vám nebude chtít odcházet. Relaxovat tady můžete každý den v týdnu v rozmezí 10:00-22:00.

13.března 2018 v 11:16, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 15:49

?taken-by=stylainterier

  9:19,  aktualizováno  24. března 2019 15:49