Každá žena je jedinečná, má specifické rysy a tužby. Abyste podtrhla vlastní osobnost, vybírejte takové vůně, které korespondují se specifickými rysy jednotlivých živlů. Padnou k vám tóny vábné, lehce vulgární, nebo spíše mírné a romantické? Na to se podívejte.

Ohnivá znamení

  • Beran, Lev, Střelec

Ženám, kterým v krvi koluje vášeň a temperament, jsou neústupné, sebevědomé, ambiciózní, potřebují trochu něhy. Mírně sentimentální, leč pevné vůně jsou pro ně tím pravým. Potřebují ryze dámskou smyslnost. K jejich nezkrotné povaze se hodí sladké vůně. Ne však s pudrovým základem. Žádoucí jsou květinové a ovocné akordy, co jejich divokou osobnost zahálí do tajemného závoje. Vhodná je například euforická magnolie, smyslná vanilka, cizokrajné liči a příjemné červené ovoce. Lehká příměs dřevitých tónů bude třešničkou na dortu.

Každou ženu uchvátí elektrizující nóty, které protínají akord černé kávy, ikonický motiv vůně BLACK OPIUM, jako vertikální paprsek světla nočního města.
Mistři perfuméři Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp a Honorine Blanc (Firmenich), autoři původní vůně BLACK OPIUM, vybrali dračí ovoce a použili ho jako kontrastní prvek zářivé barvy do své nejúspěšnější kompozice.
Toto fascinující a nebezpečně přitažlivé ovoce původem z Asie, vynikající fialovou slupkou se zelenými trny a lahodnou dužinou, se nyní stalo inspirací pro nový neonový akord. Ve spojení s jiskřivou mandarinkou a citronem vyniká živoucím charakterem kyselé zelené šťávy a neonově růžového ovoce, a to přímo v srdci vůně BLACK OPIUM EAU DE PARFUM NEON. Yves Saint Laurent, 1700 Kč/ 30 ml
Bonbon je vůně chutná jako bonbón. Karamelová kompozice ve spojení s kontrastními složkami se výrazně odlišuje od zavedených konvencí a zaskakuje svou neobvyklostí, která vytváří kvintesenci rozkoše. Paní Bonbon se cítí krásná, realizovaná a je si vědoma své vnitřní síly. Vůni otevírají osvěžující tóny mandarinky, pomerančů a rajské broskve, slinuté se sladkým karamelem. Srdce tvoří exploze květů: jasmín a pomeranč. Na pozadí zní dřevité akordy, krémové tóny santalu a intenzívní ambra. Bonbon, VIKTOR & ROLF, Sephora, 1490 Kč/ 30ml