Jaká káva je pro vás podle znamení ta pravá?
Beran (21. 3. až 20. 4.)
Berani jsou silné, energické osobnosti. Je pro ně typická touha po nezávislosti, zároveň ale potřebují lásku, pozornost a komplimenty.
Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Berana: pochvalte vyladěný outfit a naservírujte jí Latte Macchiatto Caramel z horkého mléka, silného espressa a hebké mléčné pěny s lahodnou karamelovou příchutí, která pohladí po duši.

Býk (21. 4. až 21. 5.)
Býci jsou klidní, vyrovnaní a houževnatí. Pokud si do hlavy vezmou nějaký cíl, dokážou jeho dosažení vše podřídit. Je pro ně typická orientace na materiálno, oceňují luxus.
Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Býka: pochvalte její pracovní úspěchy a vytvořte pro ni pohodové prostředí, ve kterém její sklon k workoholismu nedostane šanci! Připravte jí voňavý šálek exkluzivní kávy Carte Noir Café Long Intense.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)
Blíženci jsou vnímaví, přizpůsobiví a komunikativní. Ve společnosti jsou Blíženci nepřehlédnutelní, stále obklopeni množstvím přátel. Vynikají kreativitou a jsou nevypočitatelní.
Čím uděláte radost kamarádce ve znamení Blíženců: zapište se s ní na kurz tvůrčího psaní či malování. Ideální kávou pro Blížence je Jacobs Latte Macchiato, kde se voňavé espresso snoubí s jemnou mléčnou pěnou a horkým mlékem.

  12:53,  aktualizováno  24. března 2019 19:33